Pagina 1 van 2

katjespel

Geplaatst: 21 sep 2010, 16:52
door katzen
hmmmm
ik ben een kitten, ik geniet ervan om mijn kattenoren op te hebben
mijn plug met kattenstaart,het gevoel van die staart tegen mijn dijen, het gerinkel van mn kattenbelletje en het geplaag met kattenspeelgoed zodat ik erachteraan ga jagen
maar ik heb nognooit iemand ontmoet met dezelfde gevoelens! Ik ken wel wat pups, maar ik heb nognooit een kitten ontmoet! zijn hier meer " kittens"?

Re: katjespel

Geplaatst: 21 sep 2010, 17:14
door Voleuse
Ik herken het gevoel wel een beetje. Soms wil ik ook in een balletje opkrullen, kopjes geven en achter mn oren gekrabt worden. Ik ga er niet zo ver in als jij, maar ik begrijp wel waarom het leuk is.

Re: katjespel

Geplaatst: 21 sep 2010, 17:20
door kitten
Voor mij was het gewoon een schattige naam. Kittenplay lijkt me wel leuk en kan me best voorstellen dat ik er ooit iets mee ga doen, maar niet meer dan dat. :)

Re: katjespel

Geplaatst: 21 sep 2010, 17:29
door katzen
nah ik ben echt Zijn kitten
kopjes en likjes geven enzo, het voelt zo natuurlijk

Re: katjespel

Geplaatst: 21 sep 2010, 18:15
door faery
*mew*

Ik heb zo mijn buien dat ik ook meer kitty ben dan sub. Je bent niet de enige dus. Ik heb zelfs ooit eens een forum gevonden waar meer kitten-players waren (engelstalig) maar die ben ik inmiddels weer uit het oog verloren.

Re: katjespel

Geplaatst: 21 sep 2010, 21:02
door Deleted User 436
Heel soms ben ik ook wel een katje, dat kan getriggerd worden.
Ik ga dan ook achter ballen aan, geef kopjes, miauw, hou van geaaid worden.

Ik vind het heel fijn gevoel dan en ben blij.

Re: katjespel

Geplaatst: 21 sep 2010, 21:08
door brabbeldasje
mm ik spin wel...als ik achter mn oortje gekrabbelt word kan ik het nie voorkomen :) dan moet ik gewoon kopjes geven en spinnen :P

maar in andere dingen ben ik meer een pup...

Re: katjespel

Geplaatst: 21 sep 2010, 22:12
door Gilraen^
Spinnen, kopjes geven (op een verontwaardigde manier van: "hey de kroeltjes zijn gestopt", maar ja dat is katwaardig), en gekroeld worden. Of het echt kittenplay is, geen idee. Nooit bij stil gestaan. Verder zou ik niet perse meer waarde hechten aan belletjes, butplug enzo. Liever niet zelfs.

Re: katjespel

Geplaatst: 21 sep 2010, 23:07
door Peter^
IK heb geen ervaring met katjesspel, maar wel met ponyspel. Ik kan me er wel wat bij voorstellen.

Re: katjespel

Geplaatst: 22 sep 2010, 07:25
door Sabrina
Gilraen^ schreef:Spinnen, kopjes geven (op een verontwaardigde manier van: "hey de kroeltjes zijn gestopt", maar ja dat is katwaardig), en gekroeld worden.
Jaaa, dat allemaal! Oh, en miauwen. Romanticide kan aan mijn miauws zelfs aflezen wat er is, in wat voor bui ik ben etc. :mrgreen:

Ik heb dus wel iets met kittenplay :). Dingen als oortjes en buttplugs zouden voor mij dan weer niet zo veel bijdragen denk ik, een belletje misschien wel, omdat ik het zelf leuk vind om met dat soort dingen te spelen (als het maar beweegt als ik er tegenaan sla :P).

Re: katjespel

Geplaatst: 22 sep 2010, 12:39
door vode
Echt zoveel mensen die ik ken doen aan kittenplay dus ik weet niet waar je zoekt om ze te vinden maar ze zitten echt overal. ;)

Re: katjespel

Geplaatst: 22 sep 2010, 13:07
door katzen
ik heb zegmaar niemand in mijn kring die eraan doet

Re: katjespel

Geplaatst: 26 nov 2010, 19:13
door JJV
zit die kattendame nog in america's next topmodel? (nam cat-walk wel èrg letterlijk schijnt.. )

.. en voelt katzen zich daar mee verwant?

(.. en moet ineens aan mr.eh.. dinges denken uit dharma & greg )

Re: katjespel

Geplaatst: 26 nov 2010, 19:43
door katzen
yeah ze zit er nog in
maf wijf met dr jezus gedoen o_O
maar t is wel lekker letterijk, ik had t ook kunnen doen :P

Re: katjespel

Geplaatst: 27 nov 2010, 09:37
door Geela
Ik heb met een meeting een keer een 'kattenmeisje' gezien. Erg leuk om te zien. Wat haar nick was... ik weet t niet meer.. wel iets met 'cat' erin.
Er zijn wel meer mensen die van 'kittenplay' houden in elk geval.