Ja, staat inderdaad stijf van de suiker, muesli is beter. Die van dorseys zijn erg lekker, niet goedkoop, maar afhankelijk van de smaak die je kiest met gedroogd fruit en/of noten.
Hier nog steeds heeeeeeeeel traag af aan het vallen, echt met hooguit een kilo per maand. Het gaat gelukkig wel naar beneden nog steeds. Ik eet koolhydraatarm (niet vrij) volgens advies van een dietiste. Het werkt wel, maar moeilijk afvallen blijft soms frustrerend. Gelukkig zijn mijn schildklierwaardes nu wel ok, waardoor ik tenminste afval. Ik sport trouwens ook structureel 3 keer per week.
Merk wel dat verjaardag, kerst, week vakantie met vrienden hebben gezorgd dat ik nu weer wat strenger moet zijn. Kost een beetje moeite om 's avonds niet iets te nemen nog vooral. Die periode ben ik trouwens wel op gewicht gebleven, dus ben allang blij, maar toch.