Bitemarks^ )t( schreef:Wasabiplant? Wasabi wordt toch gewoon van mierikswortel gemaakt?
De meeste wasabi die je in Europa krijgt is inderdaad gekleurde witte mierikswortel. De Wasabia Japonica is een Japanese variant van de mierikswortel en een behoorlijk lastige plant om te telen. De smaak in vergelijkbaar, maar de ervaring is anders. Echte wasabi is heel even scherp, maar dat gevoel is ook gelijk weer weg.
Ik heb het plantje vooral voor de leuk. Gekregen toen ik mijn koffiezaden kocht en ik vroeg of ze toevallig ook wasabi hadden. Het was een kneusje dat niet het niet lekker wilde doen, ik mocht proberen 'm te redden. Dat lukt nu al 4 maanden.
Er is een experiment in onze straat gaande. Zeven parkeerplaatsen zijn opgeofferd voor zitjes en plantenbakken, er staan ENORME gele stippen op de weg als een soort verlengstuk van het plein hiervoor, op de rest van de weg is met gele stippen een fietspad gemaakt, bij de ingang van het wijkpark zijn allemaal gekleurde stippen op de straat geverfd, verderop staan zitjes met palmbomen en morgenavond wordt er een lichtjesbos op het plein geopend. Hoe cool is dit! Gewoon de hele straat op z'n kop .
Ik ga morgenavond wel even foto's maken bij de officiële opening denk ik. Het bos staat er al wel, weet niet of het vanavond ook al aan gaat. Het is interactief geloof ik, reageert op beweging.
Ik had echt een super leuke dag op de eroFame beurs! En ik had niet voor niets een leeg trekkoffertje meegenomen. Die zit nu vol toys en samples en dan heb ik nog een extra tas met spullen die niet pasten :o Het was echt super leuk om alle mensen te zien met wie ik al had gemaild, en de mensen die ik al kende en ook nog nieuwe mensen! Ik ben echt blij dat ik gegaan ben. En dit was de eerste echte trip voor tess tesst, dus dat is ook super koel!
Ik moet echt weer eens naar Rotterdam, maar ben blut en ik wil daar allemaal dingen doen die geld kosten (en gek genoeg vooral met eten te maken hebben).
Nee, Bladerunner 2049, de nieuwe dus. De oude kan je trouwens het beste kijken in de Final Cut editie. Dat is de enige versie die Ridley Scott approved is, de rest is door de studiobonzen veranderd.