Pagina 1 van 2

Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 22 feb 2013, 22:27
door eireann
Ik ben op zoek naar een huisgenoot. Als hier nog mensen zijn die ruimte zoeken, of iemand kennen (liefst in het wereldje, of op z'n minst open minded er naar) die woonruimte nodig heeft in Den Bosch, lees verder!

Het gaat om een eensgezinswoning in een rustige wijk net buiten het centrum (10 minuten fietsen naar centrum en station) loopafstand naar winkelcentrum en kruipafstand naar supermarkt. Bushalte om de hoek. Gratis parkeren voor de deur.

Beschikbaar zijn een ruime zolderkamer (waar evt een mini-keukentje geplaatst kan worden) op de tweede verdieping EN een slaapkamer (met eigen wasbak) op de eerste verdieping.
Het huis heeft 2 toiletten, (1 beneden en 1 in de badkamer), de badkamer heeft een bad. Keuken is ruim, en is gedeeld. Achtertuin is ook ruim en gedeeld. (grasmaaien mag :) )

Het huis wordt gedeeld met mij (vrouw, 35, rustig) en ouwe kat. De kat kan uit de kamers blijven.

Ik zoek een vrouwelijke (alles behalve een hetrosexuele man) huisgenoot. Werkend, eventueel andere kat geen bezwaar. Geen harde muziekspeler en iemand die woonruimte nodig heeft om tijd te overbruggen tot ze zelf lang genoeg staat ingeschreven voor een eigen woning.

Een zekere mate van een vriendschappelijke klik vind ik belangrijk, af en toe samen eten, filmpje kijken, spelletje doen, klagen over het werk maakt het delen van een huis een stuk prettiger.

Beschikbaarheid is in overleg, huurprijs is 550 euro per kalendermaand 1 maand vooruit te betalen. Dit is inclusief Gas/Water/Licht/Wifi/TV/ poets voor de keuken/badkamer eens in de twee weken.

Anne

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 22 feb 2013, 22:30
door kitten
Ik hoop dat je snel iemand vindt. :hug:

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 22 feb 2013, 22:32
door Peter^
Wat een aanbod! Succes met het vinden van een aardige huisgenote.

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 22 feb 2013, 22:35
door puppie
Succes!

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 22 feb 2013, 22:47
door juffie
Succes!

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 23 feb 2013, 13:27
door felicia
Ik weet via via misschien nog wel iemand die iets zoekt in omgeving Den Bosch. Kan eens informeren wat ze zoekt?

Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 23 feb 2013, 13:59
door eireann
Open minder naar kink? Als ik geen kink friendly kan vinden ga ik binnen de vanilles zoeken

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 23 feb 2013, 15:07
door felicia
Ik ken die persoon niet, zag van de week een RT op Twitter voorbij komen. De RT-er zal ik maandag even contacten, is nu even niet bereikbaar...

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 25 mar 2013, 22:48
door eireann
Inmiddels heb ik een principe overeenkomst met een hele fijne huisgenoot die over niet te lange tijd aan de verhuisklus kan beginnen :)

Bedankt voor het meedenken!

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 26 mar 2013, 23:28
door Peter^
Wat fijn voor je anne!

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 27 mar 2013, 09:36
door Ravelijne
Ik ga dus in Den Bosch wonen. Ik moet nog wel een beetje wennen aan het idee, maar het kwam goed uit allemaal en ik wilde toch al richting zuiden, dus yay! :)

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 27 mar 2013, 11:30
door juffie
Oh wat leuk!!! Gezellig!

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 27 mar 2013, 14:14
door Crownless
Tof!

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 27 mar 2013, 16:29
door Deleted User 178
Wat gezellig!

Re: Gedeelde woonruimte in Den Bosch

Geplaatst: 27 mar 2013, 17:18
door colet
Leuk! En gezellig denk ik zo!