Pagina 1 van 2

Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 08:56
door mercie
hey iedereen,

heb na maanden zoeken eindelijk de film histoire d'o kunnen bemachtigen.
had de film zo'n 18 jaar terug gezien en die had heel veel indruk gemaakt..
vooral bepaalde stukken uit deze film..
nou heb ik hem gisteren zitten kijken en juist die stukken kwamen helemaal niet meer voor in de film.
De film was een stuk korter en ik zag een aantal stukken die me helemaal niets zeiden..
had echt het gevoel dat ik naar een hele andere film aan het kijken was..wat een desillusie!
ben ik nou gek?

kuzzz mercie

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 08:59
door oeps2
k heb m niet gezien maar dr wordt heel wat afgeknipt in films hoor
je bent vast niet gek :clown:

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 09:13
door faery
Volgens mij zijn er meerdere Histoire d'O films gemaakt, en het kan best zijn dat je nu een andere gezien hebt dan 18 jaar geleden. Wel jammer! Kan me goed voorstellen hoe je ernaar uitzag om de gevoelens van zo'n tijd terug nog een te herbeleven :|

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 10:00
door colet
Jammer zeg!
Nu is een film van zo lang terug, toch nooit meer hetzelfde qua beleveing. Bedenk maar eens hoe eng je vroeger ...-geen idee hoe oud je bent...18jr terug...dus ik gok een beetje he!- vroeger Q en Q vond, of de zevensprong!! Hoe spannend het was als B2 Rbiie had ontvoerd en Bassie en Adraan hem kwijt waren.... Als je dat nu terugziet, denk je ook...hm..wat een flauw gedoe.

Zo zag ik vorig jaar Tje BLue Lagoon terug. En oh...wat vond ik die moooooi vroeger. Ik herinner me nog alle artikelen erover, de scene's die maar net mochten....En nu keek ik met oudste dochter en die scene's die zijn helemaal niet zo eng/heftig/sensueel als toen :shock:
(taalpuristen...is het nu als of dan??) (ik denk toch -dan- want je kunt achter de zin 'was' zetten)

Goed, ontopic nu (ik wil nog bij Anne op de koffie mogen :P)
Histoire d"o die zag ik in januari voor het eerst (laatbloeier ;)) en wilde hem al heel lang zien. Diegene met wie ik keek had twee versie's dus we keken twee films. Ik vond het ene deel duidelijk mooier, aansprekender, sensueler, sm-eriger, dan het andere, ondanks de duidelijk 'oudere' film.
Of diezelfde film datzelfde gevoel bij mij zou oproepen....geen idee.
Hm... :bloos: jawel, dat ligt dan ook aan of ik alleen op de bank zou zitten of met iemand samen.

Om een lang antwoord kort te maken. Ja ik zag twee versies binnen twee dagen en er is wel degelijk verschil.

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 10:41
door mercie
toen ik hem de eerste keer zag was er een heel mooi verloop naar roissy toe..
hoe zij verliefd werd op rene etc..
ik heb stukken gezien dat ze in een kerker in een kasteel was.. dit was echter totaal niet meer te zien in deze versie..
in deze film werd ze gelijk gedropt in roissy..
ook waren er stukken in deze film die ik ronduit walgelijk vond..en die had ik echt wel onthouden hoor..
ook eindigde de oude film dat ze dood ging wat ik een heel mooi moment vond om te zien..
nu eindigde de film dat zij hem met een sigarettending het brandmerk O gaf..

ik kan me wel vinden in wat colet zegt dat je het anders beleeft al moet ik toegeven dat ik bassie en adriaan nog steeds leuk vind :mrgreen:
alleen nu zie ik helemaal niets terug wat ik toen zo mooi vond..grrrr

kuzz mercie

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 11:07
door Toran
Ik heb die film ook (pas geleden) gezien, en na alles wat ik erover gehoord had, viel het me heel erg tegen. slecht, warrig verhaal, niet mooi opgebouwd... Ik snap niet waar al die ophef voor was ;)

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 11:15
door mercie
hey toran,

heb jij vast dezelfde versie gezien als ik.. :P

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 11:48
door colet
Ik heb pas het boek gekocht/overgenomen. En ben benieuwd of die tegenvalt.
Dood...?? Nee, in mijn versie ging ze niet dood!

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 12:56
door Heleen
Er zijn idd meerdere versies van de film. Dus het kan best zijn dat je gewoon een andere versie hebt.

Ik vond het boek het einde. Ben er maandenlang door betoverd geweest. De film heb ik na 5 minuten uit gezet. Wat een afknapper zeg... slecht acteerwerk, beetje soft-porno... yuk yuk!

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 04 nov 2009, 13:00
door dutchfalcon
Er zijn inderdaad naast de oorspronkelijke bioscoopversie meerdere andere versies gemaakt voor (toen nog) de verschillende videosystemen. Daarin zijn scenes toegevoegd en verdwenen. Enerzijds omdat in de bioscoop verschillende scenes niet mochten en anderzijds om de videoversie 'spannender' te maken (m.i. totaal mislukt). Weer andere scenes vielen van de montagetafel wegens (toen nog) de maximale lengte (en daarin nog verschillen tussen de algemene VHS, de Amerikaanse, jawel de Franse en de (nog) Betamax casettes).

Voor mij persoonlijk is en was de bioscoopversie 'de film' en zijn de rest mislukte versnijdingen.

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 05 nov 2009, 07:34
door mea
Ik denk dat je een verkorte versie bekeken hebt. De box die ik liggen heb bevat 5 DVD's het is een heruitgave in 2005 uitgebracht.
In deze versie is alles nog opgebouwd en zie je inderdaad hoe ze verliefd word op Rene.

groetjes, mea

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 05 nov 2009, 13:04
door cinnamon
Hi Mercie,

Ik heb ook ooit een heel opwindende versie gezien van 'O.
Helaas toen ik de film die we nu in huis hebben had gekocht (iets van 7 delen) was dat niet de film die mij zo ontzettend aangreep.

Inderdaad het verliefd worden op Rene, en hoe hij haar zo in zijn macht kreeg. Hoe ze in een taxi naar een ver afgelegen kasteel/landhuis werd gereden, moest uitstappen en daar een opleiding tot slavin kreeg.
De ontvangst door de andere vrouwen en de rondleiding door het kasteel met hier en daar een glimp van wat haar te wachten zou kunnen staan.

Wat me nog erg bijstaat is een scène waar een gemaskerd bal was. Er waren zuilen waarop zowel vrouwen als mannen als een soort stilleven stonden. Uiteindelijk werd O uitgekozen en vluchtte ze weg voor de geen wie ze moest gehoorzamen.
Ik heb jaren gezocht naar die film maar nooit meer gevonden.

Is dit dezelfde als die jij ook zoekt?

Groetjes cinnamon

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 05 nov 2009, 13:53
door mercie
hey cinnamon,

Ja dat is de versie die ik ook bedoelde..
Wat ik in die film namelijk zo mooi vond was de liefde,respect en vertrouwen..
Die film die ik nu heb bestaat uit 1 grote bdsm orgie wat helemaal niets meer te maken heeft met het mooie van bdsm..
was zo teleurgesteld...

kuzz mercie

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 06 nov 2009, 22:48
door Yelte
Is dit er een van?

http://alcoporn.com/video/view/32361/th ... of_o_1975/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Ben ik nou gek?

Geplaatst: 07 nov 2009, 10:17
door mercie
Hey Yelte,

Dat is de versie die ik nu heb, maar niet de versie die ik zocht.
Heb al gehoord dat er meerdere versies zijn van deze film.. :evil:
Is er iemand die deze versie wel heeft die ik bedoel en die hem misschien wil verkopen o.i.d.

kuzz mercie