Ja, inclusief dat gekloot met die sneeuwellende op de weg. Hoewel ik dat dan zoveel mogelijk probeer te ontwijken.
mocht je je regelmatig op 's lands wegennet bevinden, heb jij gisteren wel meegedaan met de recordpoging file rijden? (Zo niet, verzin maar een nieuwe vraag...)
ja, geur is een beetje afhankelijk van het seizoen. Nu iets met kaneel, appel, brandend haardvuur, dat idee (ben te lui om op te staan welke het precies is)
Heb ik niet wat beters te doen dan hier op het forum hangen?
gisteren nog op de fiets weggeweest. was te doen, maar was niet lekker.
gewoon op de natte weg fietsen en de automobilisten die lekker warm zitten negeren, als ze te laat zijn hadden ze maar eerder weg gemoeten.
Waar erger jij je aan in het verkeer?
"You see this? This is what you want, but you can't have.... unless I let you." - STM
"You can't trust everything you read on the internet." - Abraham Lincoln
Mensen die hun auto voor je ingooien waardoor je heel hard moet remmen. En dan tegen slakkengangetje rijden om 200meter verder linksaf te moeten slaan!
k zit veel voorin
en ik erger mij helemaal blauw aan bumperklevers
rechtsinhalers >>op de 2e baan gewoon strak 80 rijden ..
niet oplettende invoegers etc etc
mag best meer controle zijn op de snelweg !