Blue hier :)
Re: Blue hier :)
Laten we het er op houden dat ik mijn verstand en gevoel heb gebruikt en dat het een goede/wijze beslissing is geweest om te stoppen.
- Voleuse
- Berichten: 78
- Lid geworden op: 27 jan 2010, 19:02
- Locatie: R'dam
Re: Blue hier :)
Wat rot Blue dat het niet zo liep als je hoopte. Eerste BDSM ervaringen/relaties zijn vaak heel heftig (en soms ook enigszins onverstandig). Dus knuffels voor jou.
I need you to press me down before my body flies away from me ~ Tune yards, Powa
Re: Blue hier :)
Ja en nee, ik had hier aan onderdoor gegaan anders. En natuurlijk is het even f*ck en verdrietig maar voel mij gesterkt. Mij krijg je niet (zomaar) kapot 
Re: Blue hier :)
Ja, soms is het beter voor jezelf om een moeilijke beslissing te nemen. Maar als ik het zo lees denk ik dat het beter zo is.
-
- Berichten: 0
- Lid geworden op: 06 feb 2022, 22:48
Re: Blue hier :)
Blue is back. Na een heel vervelende ervaring 2 jaar geleden zo ongeveer, nu een ontzettend lieve vriend gevonden die ook mijn daddy/papa is. En heb sinds ruim anderhalf jaar een super lieve vriendin waar ik een bdsm lat relatie mee heb.
Ik kan nu helemaal mijzelf zijn
Ik kan nu helemaal mijzelf zijn

- Mack
- Berichten: 53
- Lid geworden op: 09 aug 2009, 14:21
Re: Blue hier :)
Hey, goed nieuws, en welkom terug!
I'm whelmed. Not overwhelmed, not underwhelmed, just the right amount of whelmed.
- kitten
- Berichten: 362
- Lid geworden op: 09 aug 2009, 11:25
- Locatie: Brabant
Re: Blue hier :)
Wat fijn, welkom terug!