Ook weer bekenden ontmoet. Een Dame van een eerdere party, enkele ws'ers en aantal leuke/enthousiaste mensen uit Ierland.

Nu lekker ontspannen terugkeren in de gewone wereld.
This message is worthless without pics....Gilraen^ schreef:4 kleedjes (lees: jurkjes) voor 40euro!!!
En het is gelukt! Yay! Feestje! Oh wacht, eerst van alles doen en verhuizen enzo.ranting schreef:Iiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhh!!!!! Net de makelaar volmacht tot onderhandeling tot <afgesproken bedrag> gegeven! Dat voelde als een heel groot moment. Yay! Voor de rest van m'n leven voor zes cijfers in de schuld! Net als de rest van Nederland!
ranting schreef:En het is gelukt! Yay! Feestje! Oh wacht, eerst van alles doen en verhuizen enzo.ranting schreef:Iiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhh!!!!! Net de makelaar volmacht tot onderhandeling tot <afgesproken bedrag> gegeven! Dat voelde als een heel groot moment. Yay! Voor de rest van m'n leven voor zes cijfers in de schuld! Net als de rest van Nederland!![]()
![]()
![]()
![]()